automotto

Auto Motto jest wyspecjalizowaną firmą zajmującą się sprzedażą części zamiennych do samochodów osobowych oraz aut dostawczych. Hurtownia motoryzacyjna należy do Autoryzowanej Sieci Handlowej Polcar (ASH Polcar). Dzięki stałej dostępności części, które zapewnia główne Centrum Logistyczne firmy Polcar oraz sprawnej logistyce, firma Auto Motto może pochwalić się statusem lidera w sprzedaży i dystrybucji części do samochodów w województwie Warmińsko-Mazurskim.

Warto podkreślić, że pozycja czołowej firmy w branży motoryzacyjnej i lidera w dystrybucji części w regionie Warmińsko-Mazurskim, są efektem ciężkiej pracy i zaangażowania jej pracowników i właścicieli, a także przemyślanych nakładów inwestycyjnych. Wyznaczanie ambitnych celów, stałe dążenie do doskonałości, monitorowanie rynku i potrzeb klientów oraz wyjście naprzeciw ich oczekiwaniom, powodują, że firma stale się rozwija, rozszerza swoją działalność i usprawnia procesy.

Wszystko to przekłada się na realne korzyści dla klientów, którzy mogą współpracować z solidnym partnerem, który dba o najwyższą jakość obsługi. Gwarantuje najlepszą ofertę i dostępność towarów od sprawdzonych dostawców oraz zapewnia wygodne, i elastyczne warunki współpracy.Powered by Polcar

Polcar działa aktywnie na rynku części samochodowych od 1986 roku, specjalizuje się w częściach nadwozia, układach termicznych, oświetleniu i innych częściach do napraw powypadkowych (np. wahacze, lusterka, amortyzatory).

Od początku istnienia opiera swą sprzedaż na współpracy z niezależnymi firmami posiadającymi doświadczenie i znajomość lokalnego rynku. Przyczyniając się do rozwoju nawet bardzo małych przedsiębiorstw Polcar stworzył wiele silnych punktów sieci handlowej w Polsce i Europie.

Obecnie Autoryzowana Sieć Handlowa (ASH) skupia w samej Polsce kilkanaście Przedstawicielstw Handlowych. Polcar dzieląc się swą wiedzą i doświadczeniem wspiera ASH: dedykowanymi katalogami produktów Polcar, platformą eTN, elementami wizualizacji zewnętrznej, materiałami reklamowymi, oraz wspólnie realizuje przedsięwzięcia z zakresu logistyki, marketingu i szkoleń.

ASH w Polsce zaopatruje kilka tysięcy hurtowni, sklepów i warsztatów.

Jednocześnie, obecnie Polcar to jedno z największych przedsiębiorstw w segmencie części nadwoziowych w Europie. Równolegle rozwijające dynamicznie ofertę części eksploatacyjnych (m.in. hamulce, sprzęgła, filtry, zawieszenie).

Polcar wyróżnia:

  • Rok założenia - 1986 r. – od początku działalność związana z częściami samochodowymi, co czyni Polcar najdłużej działającym dystrybutorem części do aut osobowych w Polsce.
  • Największy w Europie magazyn dostosowany do przechowywania części nadwozia (o dużych gabarytach i podatnych na uszkodzenia), trwa rozbudowa do 110 tys. m 2 pow. składowania.
  • Głęboka specjalizacja w ramach części do napraw powypadkowych i powiązanych z nimi grup asortymentowych.
  • Działalność finansowana jest od początku własnym, polskim kapitałem – dlatego w 100% jesteśmy polską firmą.
  • Od momentu założenia po dzień dzisiejszy firma kieruje się chrześcijańską etyką, co przejawia się w indywidualnym podejściu i szacunku do klienta, pracowników jak i do partnerów handlowych.
  • Polcar nie tworzy własnych filii, a wspiera działalność niezależnych lokalnych dystrybutorów zarówno w Polsce, jak i Europie. Dzięki tej polityce nie staje się konkurentem dla swych odbiorców.
  • Towary od ponad 350 dostawców z całego świata.
  • Kupowanie towarów bezpośrednio w fabrykach (bez pośredników) oraz regularne wizytowanie linii produkcyjnych.
  • Polcar nie oferuje produktów różniących się tylko opakowaniem a pochodzących de facto z tej samej taśmy produkcyjnej. Części w opakowaniach fabrycznych – to nasza specjalność.
  • Własny brand SRL (Selected Replacement Line)

Zapraszamy do szerszego zapoznania się z przedsiębiorstwem Polcar: