Arter

Firma ARTER na rynku części samochodowych istnieje już od 1992r. Długoletnie doświadczenie, ciągłe rozwijanie kwalifikacji, zapewniło firmie stabilną i silną pozycję na rynku motoryzacyjnym. Od 2005 roku jesteśmy członkiem Autoryzowanej Sieci Handlowej Polcar. Naszą pracę staramy się dostosować do rosnących wymagań Klienta i rynku. Zasięgiem swojej działalności obejmujemy teren województwa śląskiego oferując dowóz do klienta. Zapewniamy szybką dostawę zamówionego towaru własnym transportem. Prowadzimy również szybką i profesjonalną sprzedaż wysyłkową na terenie całej Polski. W ofercie dostępnej z magazynu firmy posiadamy ponad 20 000 pozycji asortymentowych co w połączeniu z konkurencyjnymi cenami sprawia, że zapewniamy wszystkim Klientom zaspokojenie ich potrzeb na najwyższym poziomie. Jednocześnie długoletnia współpraca z firmą Polcar pozwala na szybkie dostawy, zwiększające dostępność oferowanych części do blisko 150 000 referencji. Dodatkowo dzięki współpracy z pozostałymi importerami części zamiennych jesteśmy w krótkim czasie zrealizować prawie każde zamówienie spoza dostępnej oferty. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, dbamy o fachową obsługę, a zamówienia towaru mogą być realizowane w różnej formie: bezpośrednio w sklepie stacjonarnym, telefonicznie poprzez dział sprzedaży a także poprzez nasz sklep internetowy. Nasza oferta jest skierowana do Klientów zarówno hurtowych jak i detalicznych. Nasz zespół tworzą ludzie pełni pasji i zaangażowania, otwarci na Państwa potrzeby. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, a na stałych odbiorców czekają atrakcyjne rabaty cenowe.Powered by Polcar

Polcar działa aktywnie na rynku części samochodowych od 1986 roku, specjalizuje się w częściach nadwozia, układach termicznych, oświetleniu i innych częściach do napraw powypadkowych (np. wahacze, lusterka, amortyzatory).

Od początku istnienia opiera swą sprzedaż na współpracy z niezależnymi firmami posiadającymi doświadczenie i znajomość lokalnego rynku. Przyczyniając się do rozwoju nawet bardzo małych przedsiębiorstw Polcar stworzył wiele silnych punktów sieci handlowej w Polsce i Europie.

Obecnie Autoryzowana Sieć Handlowa (ASH) skupia w samej Polsce kilkanaście Przedstawicielstw Handlowych. Polcar dzieląc się swą wiedzą i doświadczeniem wspiera ASH: dedykowanymi katalogami produktów Polcar, platformą eTN, elementami wizualizacji zewnętrznej, materiałami reklamowymi, oraz wspólnie realizuje przedsięwzięcia z zakresu logistyki, marketingu i szkoleń.

ASH w Polsce zaopatruje kilka tysięcy hurtowni, sklepów i warsztatów.

Jednocześnie, obecnie Polcar to jedno z największych przedsiębiorstw w segmencie części nadwoziowych w Europie. Równolegle rozwijające dynamicznie ofertę części eksploatacyjnych (m.in. hamulce, sprzęgła, filtry, zawieszenie).

Polcar wyróżnia:

  • Rok założenia - 1986 r. – od początku działalność związana z częściami samochodowymi, co czyni Polcar najdłużej działającym dystrybutorem części do aut osobowych w Polsce.
  • Największy w Europie magazyn dostosowany do przechowywania części nadwozia (o dużych gabarytach i podatnych na uszkodzenia), trwa rozbudowa do 110 tys. m 2 pow. składowania.
  • Głęboka specjalizacja w ramach części do napraw powypadkowych i powiązanych z nimi grup asortymentowych.
  • Działalność finansowana jest od początku własnym, polskim kapitałem – dlatego w 100% jesteśmy polską firmą.
  • Od momentu założenia po dzień dzisiejszy firma kieruje się chrześcijańską etyką, co przejawia się w indywidualnym podejściu i szacunku do klienta, pracowników jak i do partnerów handlowych.
  • Polcar nie tworzy własnych filii, a wspiera działalność niezależnych lokalnych dystrybutorów zarówno w Polsce, jak i Europie. Dzięki tej polityce nie staje się konkurentem dla swych odbiorców.
  • Towary od ponad 350 dostawców z całego świata.
  • Kupowanie towarów bezpośrednio w fabrykach (bez pośredników) oraz regularne wizytowanie linii produkcyjnych.
  • Polcar nie oferuje produktów różniących się tylko opakowaniem a pochodzących de facto z tej samej taśmy produkcyjnej. Części w opakowaniach fabrycznych – to nasza specjalność.
  • Własny brand SRL (Selected Replacement Line)

Zapraszamy do szerszego zapoznania się z przedsiębiorstwem Polcar: