Cehamot

CEHAMOT specjalizuje sie w hurtowej i detalicznej sprzedaży części samochodowych na terenie Małopolski. Założona została 1995 roku w Nowym Sączu, nasz pierwszy własny loklal mieścił sie przy ul. Tatrzańskiej z magazynem elementów karoserii. Obecnie obsługujemy Klientów również w punkcie przy ul.Witosa z magazynem części mechanicznych.

Od początku działalności ściśle współpracujemy z POLCAR PPH, jednym z największych w Europie importerem części samochodowych.

Posiadamy bogate doświadczenie na rynku samochodowym Sądecczyzny co powoduje, że jesteśmy zaufanym i skutecznym partnerem sklepów i warsztatów naprawczych. Zamówienia realizujemy w czasie 24 godzin dostarczając towar własnym transportem do siedziby klienta. Klientom indywidualnym zapewniamy fachową obsługę i profesjonalne doradztwo.

Zapraszymy do współpracy i chętnie udzielimy potrzebnych informacji.

Posiadamy 2 odziały w Nowym Sączu:
ul.Tatrzańska 1 (elementy karoserii, tłumiki, chłodnice)
ul.Witosa 7 (części mechaniczne do wszystkich typów aut, tłumiki oraz złącza elastyczne)Powered by Polcar

Polcar działa aktywnie na rynku części samochodowych od 1986 roku, specjalizuje się w częściach nadwozia, układach termicznych, oświetleniu i innych częściach do napraw powypadkowych (np. wahacze, lusterka, amortyzatory).

Od początku istnienia opiera swą sprzedaż na współpracy z niezależnymi firmami posiadającymi doświadczenie i znajomość lokalnego rynku. Przyczyniając się do rozwoju nawet bardzo małych przedsiębiorstw Polcar stworzył wiele silnych punktów sieci handlowej w Polsce i Europie.

Obecnie Autoryzowana Sieć Handlowa (ASH) skupia w samej Polsce kilkanaście Przedstawicielstw Handlowych. Polcar dzieląc się swą wiedzą i doświadczeniem wspiera ASH: dedykowanymi katalogami produktów Polcar, platformą eTN, elementami wizualizacji zewnętrznej, materiałami reklamowymi, oraz wspólnie realizuje przedsięwzięcia z zakresu logistyki, marketingu i szkoleń.

ASH w Polsce zaopatruje kilka tysięcy hurtowni, sklepów i warsztatów.

Jednocześnie, obecnie Polcar to jedno z największych przedsiębiorstw w segmencie części nadwoziowych w Europie. Równolegle rozwijające dynamicznie ofertę części eksploatacyjnych (m.in. hamulce, sprzęgła, filtry, zawieszenie).

Polcar wyróżnia:

  • Rok założenia - 1986 r. – od początku działalność związana z częściami samochodowymi, co czyni Polcar najdłużej działającym dystrybutorem części do aut osobowych w Polsce.
  • Największy w Europie magazyn dostosowany do przechowywania części nadwozia (o dużych gabarytach i podatnych na uszkodzenia), trwa rozbudowa do 110 tys. m 2 pow. składowania.
  • Głęboka specjalizacja w ramach części do napraw powypadkowych i powiązanych z nimi grup asortymentowych.
  • Działalność finansowana jest od początku własnym, polskim kapitałem – dlatego w 100% jesteśmy polską firmą.
  • Od momentu założenia po dzień dzisiejszy firma kieruje się chrześcijańską etyką, co przejawia się w indywidualnym podejściu i szacunku do klienta, pracowników jak i do partnerów handlowych.
  • Polcar nie tworzy własnych filii, a wspiera działalność niezależnych lokalnych dystrybutorów zarówno w Polsce, jak i Europie. Dzięki tej polityce nie staje się konkurentem dla swych odbiorców.
  • Towary od ponad 350 dostawców z całego świata.
  • Kupowanie towarów bezpośrednio w fabrykach (bez pośredników) oraz regularne wizytowanie linii produkcyjnych.
  • Polcar nie oferuje produktów różniących się tylko opakowaniem a pochodzących de facto z tej samej taśmy produkcyjnej. Części w opakowaniach fabrycznych – to nasza specjalność.
  • Własny brand SRL (Selected Replacement Line)

Zapraszamy do szerszego zapoznania się z przedsiębiorstwem Polcar: